03 december 2025

Hart aan de slag 2025

Ook dit jaar stond EW Facility Services weer stil bij een traditie: Hart aan de slag. Tijdens deze dag werkten onze directieleden, het managementteam en afdelingsmanagers mee op de werkvloer. Zij draaiden volledig mee in het ritme van onze collega’s. Niet om te observeren, maar om écht mee te doen.

Hart aan de slag 2025

Een blik achter de schermen

Verspreid over diverse locaties werkten de collega’s een dag mee. Zo kwamen zij dichter bij de operatie te staan en ontstond er ruimte om ideeën te delen en onze dienstverlening verder te verbeteren.

Van het gereedmaken van hotelkamers tot het schoonmaken van kantoren en zorglocaties: overal zagen zij hoeveel vakmanschap en aandacht er nodig is om een prettige en gastvrije omgeving te creëren.

Collega’s vertelden open over hun ervaringen, de uitdagingen die zij soms tegenkomen en de ideeën die zij hebben om het werk nog slimmer of makkelijker te maken. Die gesprekken leverden waardevolle inzichten op voor beide partijen. Magda Delgado, objectleider bij EW, vertelt: “Het is altijd leuk om anderen te laten zien wat we meemaken op de werkvloer en onze ervaringen te delen.”

Meer begrip en meer verbinding

Hart aan de slag liet ook dit jaar zien hoe krachtig het is als collega’s elkaar op een andere manier ontmoeten. Het directie-, managementteam en afdelingsmanagers ervaarden zelf hoe het voelt om onderdeel te zijn van de dagelijkse operatie. Collega’s merkten dat hun werk gezien en gewaardeerd wordt. ''Ik mag vandaag een dag meelopen en dat maakt dat ik alleen nog maar meer bewondering heb voor alle inspanning in de omgeving waar onze collega's dagelijks werken en echt een bijdrage kunnen leveren", vertelt Onno Smit, directeur Zorg bij EW.

Deze wisselwerking zorgt voor meer begrip, meer vertrouwen en een nog hechter teamgevoel. Het maakt duidelijk hoe ieder onderdeel van de organisatie bijdraagt aan onze gastvrije dienstverlening.

 

Anderen bekeken ook

ScaleHub
08 juli 2026

ScaleHub verlengt samenwerking met EW: “Professionaliteit én persoonlijk contact maken het verschil”

Wat begon met vijf locaties, is in drie jaar tijd uitgegroeid naar acht. Tijdens die groei bleef…

Lees meer
De L’Europe Amsterdam
06 juli 2026

De L’Europe Amsterdam kiest voor EW als betrouwbare schoonmaakpartner

Voor het iconische vijfsterrenhotel De L’Europe Amsterdam draait alles om beleving, uitstraling en het…

Lees meer
Marcelina Monteiro neemt gouden bokaal in ontvangst
01 juli 2026

Marcelina Monteiro neemt gouden bokaal in ontvangst

Op 17 april werd Marcelina Monteiro tijdens Interclean Amsterdam uitgeroepen tot Schoonmaker van het Jaar 2026. Een…

Lees meer