14 augustus 2025
Flora Food Group kiest EW Facility Services als schoonmaakpartner
EW is de nieuwe schoonmaakpartner van Flora Food Group, Nederland. De focus op gastvrijheid, een gestructureerde aanpak en eerlijk advies gaven de doorslag om voor EW te kiezen. Onze gedeelde visie op duurzaamheid, innovatie en een positieve impact op mens en planeet vormt de basis van onze samenwerking.
Flora Food Group
Flora Food Group (FFG) is wereldwijd actief met 38 kantoren en vijftien productielocaties verspreid over vijf continenten. Het hoofdkantoor staat in Amsterdam. Vanuit daar werkt FFG dagelijks aan hun missie: het leveren van de volgende generatie heerlijk, betaalbaar en duurzaam voedsel.

Waarom EW?
Tijdens de aanbesteding viel EW op door de combinatie van een duidelijke aanpak, betrokkenheid en een realistische blik.
“De eerlijkheid in het advies en de focus op hospitality spraken ons aan. EW kijkt naar het geheel, niet alleen naar schoonmaak, maar ook naar beleving en samenwerking,” zegt Maaike Jansen, facility coördinator bij Flora Food Group in Amsterdam.
Schoonmaak met oog voor beleving
We verzorgen de schoonmaak van het hoofdkantoor in Amsterdam. Een dynamische locatie, waar flexibiliteit, representativiteit en gastvrijheid voorop staan.
“We zochten een partner die verder kijkt dan schoonmaak alleen. Iemand die meedenkt over beleving, gastvrijheid en uitstraling. EW voegt met hun hospitality-DNA en flexibele aanpak echt iets toe”, vertelt Maaike.
Duurzaam samenwerken
Duurzaamheid is voor zowel FFG als EW een belangrijke pijler. We maken gebruik van milieuvriendelijke middelen zoals gestabiliseerd ozonwater en biobased schoonmaakproducten. Ook stimuleren we fiets- en OV-gebruik. In de toekomst kijken we naar verdere initiatieven, zoals het hergebruik van koffiedik.
Uitdaging
Een specifieke uitdaging op locatie is het onderhoud van het lichte tapijt, zeker in combinatie met koffievlekken een risico. “Een absolute nachtmerrie,” zoals Maaike het omschrijft. We pakken dit aan met onze mobiele specialistische reiniging, genaamd Expert Direct.
Naar een langdurig partnerschap
“Wat ik waardeer, is dat EW echt meedenkt, ook over zaken waar ik zelf nog niet aan had gedacht”, zegt Maaike. “Ik zie de samenwerking als een partnerschap, waarin we samen werken aan het continu verbeteren van de dienstverlening.”
We kijken uit naar een langdurig partnerschap met Flora Food Group. Samen zorgen we elke dag voor een schone en gastvrije omgeving.
Op de foto v.l.n.r.: Caspar Vijverberg (EW), Maaike Jansen (Flora Food Group) en Jef van Dyck (EW).