28 mei 2026
EW Facility Services behaalt ISO 27001-certificering
EW Facility Services is officieel ISO 27001-gecertificeerd. Daarmee behoren wij tot een van de eerste schoonmaakbedrijven in Nederland die voldoen aan deze internationale norm voor informatiebeveiliging.
Met deze certificering laten we zien dat we zorgvuldig omgaan met gegevens van opdrachtgevers, medewerkers en partners. Van toegangsbeheer tot digitale processen: informatiebeveiliging en borging van de continuïteit van onze dienstverlening is een vast onderdeel van hoe wij werken.
“Onze opdrachtgevers vertrouwen ons iedere dag opnieuw. Niet alleen met hun gebouwen en gasten, maar ook met gevoelige informatie en processen. Met deze certificering laten we zien dat informatiebeveiliging bij EW net zo serieus wordt genomen als kwaliteit en gastvrijheid”, zegt Sander Leenders, algemeen directeur bij EW.
Veilig werken vraagt om duidelijke processen
Als schoonmaakpartner werken wij dagelijks in omgevingen waar privacy en veiligheid belangrijk zijn. De ISO 27001-certificering bevestigt dat onze processen voldoen aan internationale eisen op het gebied van informatiebeveiliging. Daarbij gaat het onder meer om:
- Veilig omgaan met gegevens
- Bewustwording en training van medewerkers
- Risicobeheer en toegangscontrole
- Continue monitoring en verbetering van processen
“Informatiebeveiliging stopt niet bij techniek. Het gaat juist om bewust handelen in de hele organisatie. De certificering is het resultaat van een gezamenlijke inspanning waarbij collega’s uit verschillende teams hebben meegewerkt aan veilige en duidelijke werkwijzen”, vertelt Bert Schut, head of IT & Data bij EW.
Met deze stap bouwen we verder aan een organisatie waarop opdrachtgevers en medewerkers kunnen vertrouwen. Vandaag én morgen. Want een prettige en veilige werkomgeving vraagt niet alleen om schoonmaak en gastvrijheid, maar ook om grip op informatie en processen.